18 Ocak 2010 Pazartesi

KIZIMIN DOĞUM GÜNÜ KIYAFETİ:)


Kızımın pazar günü 17 ocakta yani doğum günü vardı kimseyi çağırmadım sadece aile arasında kutladık ama yinede böyle bişiy dikmek istedim ona.
Resimde titrek çıkmış hiç durmuyorki yerinde kıpır kıpırdı bir sürü resim çektim üstünde hepsi titrek çıkmış en iysi buydu

Aslında sadece bolero kısmının kalıbı vardı eteğin ise kalıba ihtiyacı yoktu tam boy etek denilen etekten diktim 1 tl ya almıştım kumaşını kadife bir kumaş hani cuma pazarı gezim vardı ya ozaman aldıklarımdan danteller de o zamandan  boncuklarımda vardı evde tamemen aklıma estiği gibi yaptım süslemeleri  aslında çok basit bir model ama süslemesi bana fazla gelince  yapımı zaman aldı 10 gün oyalandı elimde :) neyse bitince zafer kazanmış gibi hissettim kendimi :) çok beğendi tabi bizimki ne olcak kız işte süslü olsunda ne olursa olsun :)Bu kıyaftin bana maliyeti şu anda 1.5 tl oldu ne çok tutmuş dimi :) şaka gibi :)


6 yorum:

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

Güzel günlerde giysin canım nice senelere

Evimin İncileri Belgin dedi ki...

Çok cici ve şık olmuş hamarat annede olunca sonuç tabiiki bu olur. Ellerinize emeğine sağlık.

Sevgiyle kalın...

Bahar YORGUN dedi ki...

çok güzel olmuş çoooook.... kızında inşallah sağlıkla mutlulukla güzel bir ömür yaşasın inşallah ... iyiki doğmuş

cAt dedi ki...

bi mağazadan almaya kalksak en az 80-90tl eder o da kaliteli bir şey olmaz. insanın marifetli becerikli hamarat olması ev ekonomisine de katkı sağlıyor. ellerinize sağlık valla çok güzel olmuş.

Fikir İşçisi dedi ki...

stil direktörü;teşekkürler hayatım amin diyorum
evimin incileri belgin;çooook teşekkür ederim canım sağolasın
bahar yorgun senin yaptığın örgülerin yanında lafı bile olmaz ama sağol canım güzel dileklerin için
cat; beğenmen sevindim canım çok ekonomik oldu valla :)

gümüşlerin hobi dünyası dedi ki...

canım kızına Allah uzun ömür nasip etsin.kıyafeti çok güzel.bayıldım.hele küçük hanımın pozu:)kıyafet çok yakışmış.hayırlı günler