18 Ocak 2011 Salı

KAPI SÜSÜM

BU KAPI SÜSÜNÜ BEBEĞİM DOĞMADAN 15 GÜN ÖNCE YAPMIŞTIM TOPLAM 3 MT TÜL KULLANDIM KRİSTAL TÜL DEĞİLDE ŞEKER TÜLÜ ALDIM BİRAZ EBATLARINIDA BÜYÜK TUTTUM ŞÖYLE GÖZ DOLDURSUN İSTEDİM:) RESİMDEN PEK BELLİ OLMUYOR AMA ÜZERİNDE BEYAZ İNCİLER VAR SİLİKONLA YAPIŞTIRDIM  HEPSİNİ MAVİ İNCİ BULAMAYINCA BEYAZ İNCİ KULLANMIŞ OLDUM
         MALZEMELERİNİN TAMAMINI ÜMRANİYEDEN ALDIM KUMAŞÇILARDAN VE ORADAKİ TUHAFİYELERDEN TEMİN ETTİM EMİNÖNÜNDEKİ MALZEME FİYATLARIYLA AYNI DİYEBİLİRİM.
    BEN BEBEK ŞEKERİ İÇİNDE MALZEME ALDIM AYNI GÜN, HİÇ EMİNÖNÜYLE UĞRAŞMAYA GEREK YOK HERŞEY HEMEN HEMEN AYNI FİYATA ÜMRANİYEDE MEVCUT SADECE ÇEŞİT ÇOK EMİNÖNÜNDE.
      ŞİMDİLİK HOŞÇAKALIN BEBİŞİMİN POPOSU PİŞİK OLDU DÜN GECE ÇOK AĞLADI ACISINI AZALTIP UYUTMAMIZ SABAH 4 Ü BULDU ŞİMDİ UYANDIĞINDAN BERİ SÜREKLİ ALTINI AÇIYORUM BİRAZDAN YENİDEN AÇICAM BURADA YAZIMI SONLANDIRIYORUM HOŞÇAKALIN SEVGİYLE KALIN....

4 yorum:

waterlily dedi ki...

elinize sağlık,çok güzel olmuş,güle güle kullansın paşaa:)
geçmiş olsun bu arada sabunla yıkama annesi daha çok tahriş eder saf zeytinyağı sür pamukla sabaha pmuk olur:)

Fikir İşçisi dedi ki...

teşekkür ederiiim.Ben zeytinyağını sürdüm ama bişiy anlamadım sonradan bepanthen kullandım hala sürüyorum şimdi çok azaldı pişiği rahatladı çok şükür.

waterlily dedi ki...

evet o merhemle ,johnson&johson iyi geliyor birde bezini değiştir bakalım bizimki molfixde,can bebe de pişik oluyodu birtek prima iyi geliyordu sosyetik bayana:)

NESLiiCE dedi ki...

ne güzel yapmisiniz ellerinize saglik